Marketing internetowy

KIERUNEK STUDIÓW: Marketing internetowy

POZIOM STUDIÓW: Studia podyplomowe

CZAS TRWANIA STUDIÓW: 2 semestry

TRYB STUDIÓW: On-line

FORMA STUDIÓW: Niestacjonarne

UCZELNIA: Staropolska Akademia Nauk Stosowanych – Kielce / studia na mocy umowy z ECES Vademecum realizowane w Nysie

Dla kogo:

Specjalność kierowana jest do wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w firmach, korporacjach, organizacjach non profit, administracji,  na stanowiskach związanych z działalnością marketingową z wykorzystaniem Internetu, również do osób planujących prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej poprzez oferowanie usług marketingowych w sieci oraz wszystkich zainteresowanych tym kierunkiem absolwentów studiów wyższych, posiadających tytuł magistra lub licencjata.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie MNiSW z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (poz. 1861) na podst. Art. 81 ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. poz. 1668).

Warunek ukończenia studiów:

Warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zdanie egzaminów i uzyskanie zaliczeń przewidzianych w planie studiów.

Koordynator Paulino Bugno

  • tel. 77 409 04 59
  • tel. 77 435 12 54 w.34
  • tel. kom. 721 860 739
  • e-mail: dos@vademecum.nysa.pl

Podobne kierunki

Uzupełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.