Psychologia zdrowia

POZIOM STUDIÓW: Studia podyplomowe

KIERUNEK STUDIÓW: Psychologia zdrowia

CZAS TRWANIA STUDIÓW: 2 semestry

TRYB STUDIÓW: On-line

FORMA STUDIÓW: Niestacjonarne

UCZELNIA: Staropolska Akademia Nauk Stosowanych – Kielce / studia na mocy umowy z ECES Vademecum realizowane w Nysie

Dla kogo

Studia adresowane są do kandydatów zainteresowanych problematyką zdrowia psychicznego w zakresie normy, jak i patologii, dla wszystkich osób, które chcą pomagać ludziom z trudnościami w funkcjonowaniu psychicznym i udzielać im profesjonalnego wsparcia psychologicznego w rozwiązywaniu kryzysów życiowych i przeciwdziałaniu zaburzeniom zachowania.

Cel kształcenia

Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania czasem i praca własną, radzenia sobie ze stresem, komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Zdobytą wiedzę i kompetencje słuchacze będą mogli wykorzystać w swoim życiu osobistym i zawodowym w celu polepszenia relacji zawodowych i zwiększenia efektywności działań swoich oraz współpracowników.

Warunek ukończenia studiów

Warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zdanie egzaminów i uzyskanie zaliczeń przewidzianych w planie studiów.

Koordynator Paulino Bugno

  • tel. 77 409 04 59
  • tel. 77 435 12 54 w.34
  • tel. kom. 721 860 739
  • e-mail: dos@vademecum.nysa.pl

Podobne kierunki

Uzupełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.