Opinie

5.0

5/5

Wszystkim polecam szkolenia prowadzone w Vademecum. Pełen profesjonalizm i ciekawie opracowany temat. Na dodatek świetna obsługa, która zawsze służyła pomocą w logowaniu itp. Dodatkowo studia podyplomowe naprawdę na wysokim poziomie. Już kolejny kierunek robię i pewnie to nie koniec... 🙂

Marta, studia podyplomowe

5.0

5/5

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z ukończonych studiów podyplomowych na kierunku oligofrenopedagogika oraz edukacja i rehabilitacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wspaniała, kompetentna kadra. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie!

Justyna, studia podyplomowe

5.0

5/5

Zajęcia organizowane przez Vademecum Nysa spełniają moje oczekiwania. Podejmują zagadnienia aktualne i ważne. Zespół służy pomocą. Prowadzący nawiązują dobry kontakt z uczestnikami .

Władysława, studia licencjackie

5.0

5/5

Uczelnia godna polecenia 🙂 Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę nauczycielską 😉 Dzięki tej szkole mogę łączyć naukę z życiem prywatnym oraz zawodowym 😀

Dominika, studia magisterskie

5.0

5/5

Bardzo dobrze przygotowana kadra. Zaangażowanie, poświęcenie, komunikatywność na najwyższym poziomie.

Katarzyna, studia podyplomowe

5.0

5/5

Widać,że prowadzacy mają pojęcie o czym mowią, dają osobiste wskazówki, posiadaja ogrom wiedzy, a co najważniejsze chcą ją przekazać w jak najlepszy sposób słuchaczowi.

Weronika, studia podyplomowe

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.