Kadra – Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci

mgr Maroszek Barbara

Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, nauczyciel wychowania fizycznego z długoletnim stażem, prezes Klubu sportowego Ekonomik, wieloletni wykładowca na kursie wychowawców kolonijnych z zakresu ruchu i rekreacji oraz zajęć kulturalno-oświatowych. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w zakresie pedagogiki zabawy. Trener regionalny i lokalny projektu edukacyjnego skierowanego do nauczycieli 'Lekcja Enter’.

mgr Grzybowska Izabela

Nauczyciel wychowania-fizycznego i tańca oraz instruktor mażoretek w I Liceum Ogólnokształcącym w Nysie. Własna działalność gospodarcza: instruktor fitness, zumba fitness, jumping frog (zajęcia taneczne na trampolinach), fru bungee (zajęcia taneczne na bungee). Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów i kursów tańca.

blank

mgr Król-Kassan Aleksandra

Od 17 lat Dyrektor  Artystyczny sekcji tanecznej AZS TANERO w Nysie zajmującej się tańcem nowoczesnym w stylach disco, hip hop i show Dance, wieloletni trener gimnastyki sportowej oraz nauczyciel wychowania fizycznego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek trenerski – gimnastyka sportowa. Od lat inicjatorka i organizatorka Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego FREESTYLE DANCE, trzykrotna współorganizatorka z Polskim Związkiem Tańca Freestyle i Polską Federacją Tańca eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata w Belly Dance w Nysie, pomysłodawca koncertu tanecznego MAGIA TAŃCA. Podopieczni corocznie nagradzani czołowymi lokatami na Ogólnopolskich turniejach tańca oraz jeden z podopiecznych był finalistą programu „YOU CAN DANCE”.  Współpracowała  w swoich projektach z wieloma gwiazdami polskiej sceny rozrywki z Wojciechem Malajkatem, Zbigniewem Zamachowskim, Krzysztofem Ibiszem, Izabellą Janachowską, Stanem Borysem.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.