dr Milena Wawrzyniak Kostrowicka
doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki i psychoterapeutka;
Psychoterapeutka pracująca w nurtach: systemowym i poznawczo-behawioralnym (ze szczególnym uwzględnieniem dorobku trzeciej fali terapii CBT – DBT, ACT oraz Dialogu motywującego); Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z OCD, PTSD, RAD, tikami, fobią oraz lękiem uogólnionym. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała od roku 2015 prowadząc konsultacje i terapię w Poradni Rozwoju Osobistego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Doktorat z nauk humanistycznych uzyskała w 2011 roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Poświęciła go badaniu zagadnień związanych z wpływem czynników społecznych na funkcjonowanie systemów rodzinnych.
Członkini nadzwyczajna Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej;
Aktywnie współpracuje zarówno ze środowiskiem biznesowym (prowadząc szkolenia kadry), jak i akademickim (w charakterze kierownika naukowego konferencji, studiów podyplomowych oraz jako wykładowca i promotor seminariów).
mgr Piechaczyk Magdalena
Właścicielka Centrum Terapii Logopedyczno-Pedagogicznej, mgr psychologii i socjologii, logopeda kliniczny, neurologopeda oraz oligofrenopedagog i mediator. Wiedzę terapeutyczną pogłębia w trakcie szkoleń dotyczących systemowej pracy z rodziną, pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz szkoleń z zakresu AAC – komunikacji alternatywnej, Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej i wielu innych. Diagnosta w zakresie oceny rozwoju psychoruchowego dzieci. Od 7 lat wykładowca na studiach podyplomowych. Zdobywała doświadczenie zawodowe prowadząc terapie indywidualne i grupowe z dorosłymi, z młodzieżą oraz z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wspiera rodziców, opiekunów poprzez poradnictwo rodzinne, organizując turnusy terapeutyczne, szkoląc rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnością. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi konsultacje, poradnictwo psychologiczne, psychoedukację. Obecnie pracuje w publicznym przedszkolu oraz prowadzi własną praktykę.
mgr Skibińska Anna
Magister psychologii klinicznej, tytuł specjalisty w dziedzinie psychologia kliniczna, studia podyplomowe z Resocjalizacji. Uniwersytet SWPS we Wrocławiu – specjalizacja w psychologii klinicznej II stopnia. Kurs Terapii systemowej. Psycholog w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Nysie oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Paczkowie. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych (współpracującym z ECES Vademecum) w zakresie oświatowych studiów podyplomowych
mgr Jurkiewicz Elżbieta
Dyplomowany psycholog Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczony nauczyciel- wychowawca. Posiada doświadczenie w pracy również jako psycholog, ponieważ pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w zakładzie opieki zdrowotnej jako asystent psycholog-logopeda a także w Środowiskowym Domu Samopomocy. Dodatkowo prowadzi własny gabinet psychologiczno-logopedyczny. Prowadziła liczne zajęcia i terapię, m.in. terapia lęku , terapia grupowa dla osób doświadczających przemocy. Jej wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafi dzielić się wiedzą nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną.
mgr Mogielska-Sadza Karolina