Kadra – Prawo i administracja

mgr Punicki Dawid

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo oraz studiów I i II stopnia z zakresu administracji publicznej. Czynny praktyk. Zawodowo związany z opolską Kancelarią Radców Prawnych. W przeszłości pracownik struktur administracyjnych. Członek samorządu zawodowego radców prawnych i aplikantów radcowskich. Wieloletni wykładowca akademicki w zakresie prawa. Posiada bogate doświadczenie z zakresu świadczenia pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz biznesowym z rozmaitych dziedzin prawa.

mgr inż. Budzińska Ewelina

mgr inż. budownictwa,  Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na WSB we Wrocławiu na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy.  Obecnie jest również specjalistą ds. BHP. Pracuje zawodowo w zakresie budownictwa i BHP oraz prowadzi swoją firmę „EB PLAN”, która zajmuje się m.in. nadzorem inwestorskim, kursami BHP oraz sporządzaniem świadectw energetycznych.

mgr Gorczyca Sylwester

pracownik służb sanitarnych z 16 letnim stażem oraz specjalista BHP od ponad 10 lat. Na codzień zajmuja się problematyką higieny pracy i chorób zawodowych.

mgr Kiełb Jerzy

magister w zakresie wychowania obronnego. Ratownik KPP, ratownik drogowy PZM. Członek Polskiej Rady Resuscytacji, Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, Międzynarodowego Stowarzyszenia Służb Ratunkowych. Praktyk, mający wieloletnie doświadczenie do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Uczestnik wielu certyfikowanych szkoleń i kursów w zakresie pierwszej pomocy. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa w szkole.

dr Anna Nitkiewicz-Jankowska

Doktor nauk ekonomicznych z zakresu Zarządzania i Ekonomiki Usług. Od 1999 roku współpracuje z uczelniami wyższymi jednocześnie prowadząc własną firmę szkoleniową wpisaną do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.). Współzałożycielka Akademii Techniki Transformacji. Przeprowadziła ponad 8 tys. godzin szkoleniowych, warsztatowych i wykładowych w tematyce m.in. opracowania strategii biznesu oraz marki osobistej, zarządzania a także czynników wpływających na zachowania ludzkie (szczególnie związanych z emocjami). Autorka książek, ebook, programów szkoleniowych.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.