Kadra – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Jakubowska Edyta

Magister Pedagogiki opiekuńczej i pracy socjalnej, studia podyplomowe: Integracja Sensoryczna, Pedagogika specjalna – Edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Arteterapia w edukacji, Socjoterapia z elementami psychoterapii, Język polski w edukacji. Trener Umiejętności Społecznych, terapeuta ręki I i II stopnia. Nauczyciel, wychowawca z zespole rewalidacyjno-wychowawczym w Zespole Placówek Specjalnych w Nysie, Terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej i terapii ręki w Centrum terapeutycznym Promyk Nadziei Integracja Sensoryczna w Nysie.

mgr Borecka-Sierpina Beata

logopeda, terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny, specjalistka w dziedzinie wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z wieloletnim doświadczeniem w oświacie. Certyfikowany terapeuta ręki. Posiada zawodowe doświadczenie w edukacji ogólnodostępnej, specjalnej i integracyjnej na wszystkich poziomach edukacyjnych. Nauczyciel dyplomowany. Wieloletnia działaczka Zarządu Głównego Polskiego Związku Logopedów oraz Przewodnicząca Wojewódzkiej Organizacji Związkowej Śląsk-Opole PZL. Doradca metodyczny oraz konsultant  ośrodka doskonalenia nauczycieli. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli, studentów, jest autorką i realizatorką wielu programów kursów grantowych Kuratora Oświaty. Przez szereg lat organizowała i prowadziła kursy kwalifikacyjne, warsztaty oraz konferencje, w tym międzynarodowe. Jest redaktorką publikacji Mózg Mowa Terapia, 2006 Opole i Nasze dzieci różne są… Jak im pomóc, by osiągnęły sukces? Część 2, Poradnik dla nauczycieli, 2014 Opole oraz współredaktorką Rzeczywistość a przyszłość edukacyjna ucznia z dysleksją. Modelowa opieka, 2004 Opole. Za zasługi w oświacie otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz Srebrny Krzyż Zasługi.

mgr Czajka Marta

magister Terapii pedagogicznej z Oligofrenopedagogiką, magister Pedagogiki oświatowo-artystycznej, studia podyplomowe z zakresu Integracji sensorycznej, certyfikowany trener treningu umiejętności społecznych, trener grafomotoryki, terapeuta ręki. Terapeuta w Centrum terapeutycznym Promyk Nadziei Integracja Sensoryczna w Nysie.

mgr Gos Grzegorz

Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, specjalista ds. terapii dzieci ze spektrum autyzmu, terapeuta SI, terapeuta ręki, terapeuta bioffedback, terapeuta behawioralny, terapeuta TUS. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami w rozwoju psychicznym w Zespole Placówek Specjalnych w Nysie. Od 7 lat prowadzi centra terapeutyczne w Nysie, Grodkowie, Prudniku i Głuchołazach dla dzieci i dorosłych z różnymi dysfunkcjami w rozwoju.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.