Kadra – Bibliotekoznawstwo

mgr Jarząbek-Rosa

Bibliotekarz z zamiłowania, wykształcenia i wykonywanego zawodu, ze znajomością specyfiki pracy w bibliotekach publicznych oraz wieloletnim  doświadczeniem w bibliotece szkolnej. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych na kierunku Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa.

mgr Prus Maria

Bibliotekarz-Nauczyciel w Zespole Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie. Posiada bogate doświadczenie  w zarządzaniu biblioteką szkolną, jej funkcjonowaniem i organizacją. Wspiera uczniów i nauczycieli w świadomym wyszukiwaniu, selekcjonowaniu i wykorzystywaniu wszelakich źródeł informacji. Wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych na kierunku Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa.

blank

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunkach Komunikacja Marketingowa i Public Relations. Swoje doświadczenie zdobyła pracując jako Specjalista ds. PR w Internecie dla producenta seriali, Producent reklam w domu produkcyjnym i Specjalista Marketingu w agencji marketingu internetowego. Obecnie tworzy angażujące treści dla e-commerce branży fashion. Brała udział w koordynacji i promocji projektu edukacyjnego skierowanego do nauczycieli 'Lekcja Enter’. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w zakresie marketingu, Public relations.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.