Kadra – Arteterapia

mgr Siarka Irena

Ukończone kursy i szkolenia z zakresu bajkoterapii, muzykoterapii, teatru oraz arteterapii, mgr pedagogiki, absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej, oraz studia podyplomowe z Terapii zaburzeń w mówieniu, pisaniu i czytaniu. Uczestniczka licznych warsztatów, szkoleń i kursów w zakresie arteterapii. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w zakresie arteterapii.

mgr Jarząbek Agnieszka

Reżyser teatralny i scenarzystka. Teatroterapeuta. Założycielka Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Kreatywności CreoArte. Od 2014 r. trenerka oraz szkoleniowiec kształcący trenerów Odysei Umysłu – międzynarodowego programu edukacyjnego stworzonego w 1978 r. przez C. Samuela Micklusa, a organizowanego przez fundację Odyssey of the Mind, mającego na celu rozwijanie zdolności twórczych i zachęcanie do kreatywnego rozwiązywania problemów. Od września 2020 r. koordynator sceny w Nyskim Domu Kultury.

Absolwentka studiów podyplomowych Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Wydział Lalkarski we Wrocławiu, na kierunku: Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży. Menedżer kultury – ukończone studia podyplomowe Zarządzanie instytucjami kultury (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

mgr Król-Kassan Aleksandra

Od 17 lat Dyrektor  Artystyczny sekcji tanecznej AZS TANERO w Nysie zajmującej się tańcem nowoczesnym w stylach disco, hip hop i show Dance, wieloletni trener gimnastyki sportowej oraz nauczyciel wychowania fizycznego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek trenerski – gimnastyka sportowa. Od lat inicjatorka i organizatorka Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego FREESTYLE DANCE, trzykrotna współorganizatorka z Polskim Związkiem Tańca Freestyle i Polską Federacją Tańca eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata w Belly Dance w Nysie, pomysłodawca koncertu tanecznego MAGIA TAŃCA. Podopieczni corocznie nagradzani czołowymi lokatami na Ogólnopolskich turniejach tańca oraz jeden z podopiecznych był finalistą programu „YOU CAN DANCE”.  Współpracowała  w swoich projektach z wieloma gwiazdami polskiej sceny rozrywki z Wojciechem Malajkatem, Zbigniewem Zamachowskim, Krzysztofem Ibiszem, Izabellą Janachowską, Stanem Borysem.

dr hab. Kowalik Krzysztof

Socjolog, etyk, psychoterapeuta (certyfikat z terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu – TSR) i pedagog, wykładowca pedagogiki i psychologii, w tym psychologii sportu na Politechnice Opolskiej. Wykładowca socjologii wychowania i socjologii czasu wolnego (Politechnika Opolska i Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdyni). Wykładowca etyki i socjologii w WSTH Podkowa Leśna.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.