fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Biuro na godziny

 

Jesteś Freelancerem, mikro przedsiębiorcą a do tego człowiekiem niezależnym? Pracujesz nieregularnie, jesteś w ciągłych rozjazdach a jednak czasami potrzebujesz ciszy i spokoju do pracy koncepcyjnej w komfortowych warunkach, z silnym łączem internetowym?

 

Mamy dla Ciebie propozycję! Z myślą o takich ludziach jak TY stworzyliśmy unikalne miejsce do pracy i spotkań. Biura na godziny lub na dzień są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy są ciągle w ruchu lub tylko czasami potrzebują profesjonalnego miejsca pracy z dobrym Internetem.

 

Jeśli przeszkadza Ci praca w domu i nie chcesz wynajmować drogiego lokalu, zapraszamy do nas. Jeśli chcesz popracować chwilę w spokoju, masz spotkanie służbowe gdzie musisz omówić ważne kwestia zapraszamy do nas! Udostępniamy w pełni wyposażoną powierzchnię biurową na wyłączność. Dodatkowo zamykany indywidualny box gdzie bezpiecznie przechowasz swoje dokumenty. Chcesz swojego gościa poczęstować kawą, nie ma problemu masz możliwość wykupienia serwisu kawowego! Myślisz ze będzie to wszystko kosztowało fortunę? Nic bardziej błędnego! Masz do wyboru różne pakiety, ceny już od 8 zl brutto za godzinę!

 

PROPOZYCJE BIUR:
Dysponujemy 2 pomieszczeniami wynajmowanymi pod BIURA NA GODZINY, każde biuro ma swoje atuty:

 

==> Biuro nr 4 - parter
Umiejscowione jest na parterze, więc z wygodnym dostępem, posiada oprócz miejsca do pracy biurowej, stół do spotkań biznesowych (4-6 osób), tablicę sucho ścieralną, miękkie krzesełka.
 

biuro nr 4

==> Biuro nr 26 – II piętro
Umiejscowione jest na II piętrze, więc cicha i spokojna, posiada oprócz miejsca do pracy biurowej, wygodną skórzana kanapę z fotelami, tablicę sucho ścieralną, miękkie krzesełka.

biuro nr 26

 

Wszystkie sale mają dostęp do szybkiego bezprzewodowego WiFi, możliwość wynajęcia boxu na dokumenty  na wyłączność, możliwość zamówienia serwisu kawowego.

 

CENNIK

Cennik biuro 01.07.2022

 

Więcej informacji:
Dział Wynajmów – Justyna Siwek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 26 lub tel. kom. 727 550 651

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem