Ruszyła nowa rekrutacja w ECES Vademecum w Nysie! 

ECES Vademecum w Nysie rozpoczeło rekrutację na wszystkie formy edukacyjne jakie są prowadzone w Nysie, ul. Poznańska 1. Będzie można się zapisać się do szkoły policealnej, do szkoły medycznej, Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych ale także na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe. Wzorem ubiegłej rekrutacji będziemy rekrutować nie tylko w siedzibie firmy ale także w naszym punkcie w Galerii Dekada! Będą tam dyżurować pracownicy działu rekrutacji, gotowi na odpowiedzi na najtrudniejsze nawet pytania. Pomogą w procesie rekrutacji, doradzą w wyborze specjalności a także przyjmą dokumenty. W pierwszym miesiącu rekrutacji oferujemy najwięcej promocji cenowych prezentów, bonusów. Część studentów czy słuchaczy lub uczniów już czeka na ten początek rekrutacji aby zgarnąć co lepsze prezenty.

Warto więc zapisać się jak najszybciej. Rokrocznie oferujemy na początku rekrutacji najwięcej promocji, bonusów, przydatnych w edukacji prezentów. A ponadto lepiej jest przejść proces rekrutacji na początku, być pewnym swojego miejsca i dopiero wtedy spokojnie wyjechać na zasłużony wakacyjny wypoczynek. 

A teraz na jakie formy edukacyjne można się zapisać w ECES Vademecum?

Od 2021 roku dołączyła do nas jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB  jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie. Na mocy umowy pomiędzy ECES Vademecum a Akademią WSB prowadzimy w Nysie przy ul. Poznańskiej – 27 kierunków studiów podyplomowych dla nauczycieli. Prowadzimy te studia w dwóch formułach: 100% on-line ale z bezpośrednim udziałem wykładowcy, oraz w systemie hybrydowym (soboty zdalnie z udziałem wykładowcy, niedziele stacjonarnie). Najczęściej wybierane kierunki studiów to: Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe (Przygotowanie pedagogiczne), Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), Integracja sensoryczna i Logopedia.

Do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum w 2022 roku dołączyła Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach. Ta kielecka uczelnia jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem akademickim, obecnie posiada 4 filie krajowe (Kielce, Myślenice, Bochnia i Tarnobrzeg) i 3 zagraniczne (Łuck, Lwów – Ukraina oraz Dublin – Irlandia). Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach to uczelnia o międzynarodowym charakterze, która kładzie nacisk na kształcenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Z ECES Vademecum będzie współpracuje w dziedzinie studiów podyplomowych: Marketing internetowy, Praca socjalna, Psychologia biznesu dla menadżerów, Psychologia zdrowia, Rolnictwo.

Rekrutację u nas na studia podyplomowe ekonomiczne, a także cieszące się dużą popularnością studia II stopnia z Zarządzania rozpoczyna także Akademia Górnośląska z Katowic. Dużą popularnością cieszą się studia podyplomowe: BHP – Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Kadry i płace – prawo i praktyka gospodarcza, Nowoczesna administracja samorządowa, Prawo i administracja, Rachunkowość, Zarządzanie jednostkami ochrony zdrowia. Studia te cieszą się niezmierną popularnością wśród kandydatów na studia dzięki temu iż łączą wiedzę akademicką z wiedzą praktyczną dotyczącą konkretnego kierunku studiów.

  Rozpoczyna u nas także rekrutację Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna z Podkowy Leśnej. Co się cieszy największą popularnością z bogatej oferty WSTH?

Studenci wybierają najczęściej studia licencjackie w Instytucie Nauk Społecznych na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Może dlatego, że istotą tej specjalności jest umiejętne zastosowanie współczesnej psychologii w działaniach wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Drugą często wybieraną specjalnością jest Promocja Zdrowia z elementami zdrowia publicznego w Instytucie Promocji Zdrowia. Promowanie zdrowego stylu życia w obecnych czasach jest niezmiernie ważne. Absolwent tej specjalności jest przygotowany do: promowania zdrowego stylu życia, planowania i realizowania edukacji zdrowotnej w szkołach i instytucjach wychowania, w miejscu pracy i w środowisku życia, ponadto ma przygotowanie do podjęcia pracy na stanowiskach samodzielnych w jednostkach ochrony zdrowia – szpitalach, przychodniach, sanatoriach i jednostkach naukowo-badawczych związanych z problematyką zarządzania środowiskowego. 

No i oczywiście rozpoczynamy rekrutację do Liceum Ogólnokształcącego i Policealnej Szkoły Zawodowej Vademecum.

Pełna informacja dotycząca tej rekrutacji:

Rekrutacja

Zapraszamy wszystkich do Galerii Dekada gdzie będzie dyżurował nas pracownik rekrutacji od 12.00 do 16.00 lub do siedziby ECES Vademecum ul. Poznańska 1. Czekamy tam na Was od 8.00 do 16.00. Mamy mnóstwo atrakcji, myślę że nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma.

Rekrutacja na:
Studia
I stopnia

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.