fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Wynajem sal szkoleniowych

 

Dobre miejsce na Twoje szkolenia, warsztaty, prezentacje czy wykłady.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wynajmu sal szkoleniowych  w Nysie, dysponujemy 13 salami szkoleniowymi  niedaleko centrum miasta. Z naszych usług od lat korzystają setki firm z kraju i zagranicy.

 

Poniżej prezentujemy naszą ofertę sal szkoleniowych i konferencyjnych. W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł. Oprócz opisanych konfiguracji w wielu salach możliwe są jeszcze inne ustawienia .Wszelkie nietypowe preferencje prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.

 

DUŻE SALE SZKOLENIOWE do 88 osób – 2 sale

Sala audytoryjna swobodnie pomieści do 88 osób w układzie teatralnym, jest dobrym wyborem dla osób poszukujących miejsca na większe szkolenia czy konferencje. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

 21

 

DUŻE SALE SZKOLENIOWE do 60 osób – 5 sal

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 60 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

 6

 

ŚREDNIE SALE SZKOLENIOWE do 40 osób – 3 sale

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 36 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

 16

 

MAŁE SALE SZKOLENIOWE do 20 osób – 3 sale

Przestronna sala szkoleniowa przeznaczona dla grup do 20 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć. Sala jest przestronna i jasna, zapewnia wygodę i komfort pracy. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

 23

Wszystkie sale mają dostęp do szybkiego bezprzewodowego WiFi, możliwość zamówienia serwisu kawowego.

 

Więcej informacji:
Dział Wynajmów – Justyna Siwek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 26 lub tel. kom. 727 550 651

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem