fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Wielki event rekrutacyjny Vademecum

 

W sobotę 21 maja 2022 o godzinie 12.00 w Galerii Dekada w Nysie (na parterze) rozpocznie się Wielki event rekrutacyjny Vademecum.

 

Program eventu:

  1. Autorzy bloga podróżniczego Ahoj!Przygodo! który inspiruje, zachęca do wyjścia z domu, zwiedzania i korzystania z życia opowiedzą o pomyśle na książeczkę dla dzieci Ahoj Opolskie oraz o tym jak w łatwy i przyjemny sposób podróżować z dziećmi. Na rynku dostępne są również książeczki o DOLNYM ŚLĄSKU i WROCŁAWIU, które w szybkim czasie stały się bestsellerami. Na wakacje ukaże się przewodnik dla dzieci z atrakcjami GMINY NYSA. Na miejscu będzie możliwość wygrania książeczek oraz ich zakupienie bezpośrednio od autorów.
  2. Paulina Sobek – certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców opowie jak być "Rodzicem XXI wieku – czyli jak być dobrym i skutecznym Rodzicem na miarę czasów instant?". Warsztaty prowadzone będą w oparciu o Pozytywną Dyscyplinę. Jest to metoda wychowawcza wspierająca rozwój samodyscypliny, odpowiedzialności i samodzielności u dzieci, oparta na wzajemnej miłości i szacunku, która czerpie z psychologii indywidualnej A. Adlera. Zakłada uprzejmość i stanowczość jednocześnie, a interakcję dorosły – dziecko opiera na wolności i porządku.
  3. Joanna Wycykał z firmy kosmetycznej Souvre zaprezentuje temat:,, Beauty of Sience-innowacyjna technologia w rozpoznawaniu i diagnostyce problemów skórnych, nieinwazyjne, komputerowe badanie skóry”. Do niedawna jedyną możliwością oceny stanu skóry były techniki palpacyjne i wykorzystujące podstawowe narzędzia. Następnie na rynku światowym pojawiły się profesjonalne urządzenia, niedające jednak samodzielnych wyników.Dlatego analizer Nati jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby wymagającego dzisiaj rynku beauty. Za pomocą niewielkiego urządzenia jesteśmy w stanie dokonać aż 8 pomiarów skóry.To niewielkie urządzenie pozwala zajrzeć w głąb skóry i ocenić ją w niezwykle szczegółowych parametrach, poprzez analizę fizyczną i optyczną. Możliwość pomiaru aż 8 parametrów skóry! Badanie zalecane jest wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się między innymi: jaki mają typ cery, poziom nawilżenia i wrażliwości skóry, czy mają problem z rozszerzonymi porami lub stanami zapalnymi.
  4. Maria Skarbek-Kluska opowie "Jak oszczędzać w kuchni i nie marnować jedzenia". Podczas wykładu będzie mowa o: największych błędach popełnianych przez początkujących kucharzy, mało znanych, ale piekielnie skutecznych sposobach jak wykorzystać resztki w kuchni, wiele wskazówek jak podwoić oszczędności przy przygotowywaniu posiłków, 5 zasad idei Zero Waste czyli: "Jak skutecznie ograniczyć odpady w kuchni”.

Dodatkowo wiele atrakcji w tym m.in.: konkursy, nagrody, degustacja nowych firmowych słodkości i koło fortuny - zaręć i wygraj atrakcyjną nagrodę. Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Vademecum – Vademecusiem :-)

 

Świętuj razem z nami rozpoczęcie rekrutacji i dołącz do nas! Nie może Ciebie tam zabraknąć!


21 maja 7

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem