fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Rozwój osobisty

 

ECES Vademecum zaprasza wszystkich chętnych do udziału w dniach od 18-09-2021 do 25-09-2021 w  Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń Vademecum. Inicjatywa ta powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone będą on-line w formie webinariów i opierać się będą przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, na życzenie uczestnika ECES Vademecum wystawi certyfikaty uczestnictwa – do odbioru w siedzibie firmy w Nysie.

Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 12 września 2021 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 77 435 12 54 w. 22 na stosownym formularzu.

 

Proponowane tematy szkoleń z dziedziny rozwój osobisty:

 

==> ==> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PDF - ROZWÓJ OSOBISTY <== <==

 

==> ==> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WORD - ROZWÓJ OSOBISTY <== <==

 

  • Komunikacja wzbogacająca życie – wykorzystanie narzędzi coachingowych i mediacyjnych w relacjach z samym sobą i innymi – wykładowca Grębowiec Bożena
    20wykładowca Grębowiec Bożena – Trener, mediator, coach, pedagog, nauczyciel-konsultant, egzaminator w zakresie kwalifikacji mediacje sądowe  i  pozasądowe. Doświadczenie  zawodowe zbudowane  w  oparciu  o  wieloletnią  pracę  na stanowiskach    pedagoga    w    poradni    psychologiczno-pedagogicznej,  następnie  dyrektora  szkoły,  a  także dyrektora  i  wykładowcy  uczelni  niepublicznej  oraz pedagoga w szkołach i placówkach oświatowych województwa opolskiego,  a także pracę mediatora w obszarze mediacji sądowych i pozasądowych oraz usług mediacyjnych  w  różnorodnych  projektach,  których  celem  jest  zwiększenie dostępności usług społecznych, w tym usługi mediacyjnej osobom i rodzinom przeżywającym  konflikty  i  problemy  opiekuńczo-wychowawcze. Jest certyfikowanym coachem i mediatorem w standardach VCC. Aktualnie pracuje jako   nauczyciel-konsultant   w ośrodku  doskonalenia  Obszary specjalizacji: Mediacje  cywilne,  rodzinne,  rówieśnicze,  coaching,  Terapia Skoncentrowana  na  Rozwiązaniach (TSR), komunikacja   oparta o dialog motywacyjny, pedagogika, pedagogika specjalna, lecznicza i oligofrenopedagogika, profilaktyka uniwersalna Wykładowca przedmiotów związanych z coachingiem, rozwojem osobistym, marketingiem – szkolenie odbędzie się 18 września 2021 r. w godz. 11.00-12.30

Opis szkolenia: Główną ideą warsztatów jest założenie, że podstawą komunikacji jest intencja. A zatem, aby móc skomunikować się z innymi, najpierw trzeba skomunikować się z samym sobą. W trakcie warsztatów dzięki zastosowaniu wybranych narzędzi z obszaru coachingu i mediacji doświadczymy różnych sposobów komunikowania się w życiu osobistym i zawodowym. Poznamy korzyści płynące z ich zastosowania w codziennej pracy.

 

PROPONOWANE FORMY EDUKACYJNE:

studia licencjackie w specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi

studia magisterskie na kierunku Zarządzanie

 

  • Jak z łatwością wprowadzać zmiany w życiu osobistym? – wykładowca Nitkiewicz-Jankowska Anna
    21wykładowca Nitkiewicz-Jankowska Anna – doktor nauk  ekonomicznych  z  zakresu  Zarządzania  i Ekonomiki  Usług.  Od  1999  roku  współpracuje  z uczelniami  wyższymi  jednocześnie  prowadząc  własną firmę  szkoleniową  wpisaną  do  Polskiej  Izby  Firm Szkoleniowych  (SUS 2.). Współzałożycielka  Akademii Techniki   Przeprowadziła  ponad 9  tys. godzin szkoleniowych, warsztatowych i wykładowych w tematyce m.in. opracowania strategii biznesu oraz marki osobistej, zarządzania a także czynników wpływających na zachowania ludzkie (szczególnie związanych z emocjami). Autorka książek, ebook, programów szkoleniowych. Wykładowca przedmiotów związanych z coachingiem, rozwojem osobistym, marketingiem – szkolenie odbędzie się 20 września 2021 r. w godz. 17.00-18.30

Opis szkolenia: Zmiana budzi w nas bardzo często opór przed nieznanym a planowanie wywołuje strach przed niepowodzeniem. Znasz te odczucia?  Czy Ty również jak słyszysz konieczność wprowadzenia zmian czujesz niepewność, konsternację, a czasami nawet niezrozumiałą złość? Czy masz może sukcesy w nierealizowaniu swoich własnych planów? Co sprawia, że nie wierzysz w ich sens i sprawczość. Zmiana jest nieodzownym elementem naszego życia i może to być zmiana na lepsze jeśli dobrze się do niej przygotujesz. Co zmieniłoby się w Twoim życiu gdybyś poznał/a sposób skutecznego wyznaczania celów, planowania. Planowania, za którym idzie wdrażanie  w życie z sukcesem swoich zdefiniowanych marzeń. „Cel to nic innego jak marzenie z wyznaczonym terminem realizacji” jak pisze Joe L. Griffith W jakim mógłbyś/łabyś być miejscu, gdyby zmiany Cię nie przerażały a wręcz przeciwnie, dodawały energii do działania i ochoczo byś je wypatrywał/a na horyzoncie swojego życia. Dlatego należy pamiętać, że „nie wolno dopuścić by rzeczy najważniejsze były zdane na łaskę rzeczy najmniej ważnych” (Goethe). Jak tego wszystkiego dokonać?  Jak zmienić swoje nastawienie do zmian i planowania?  Jak planować, aby można było „dowozić” wyniki do mety? O tym wszystkim dowiesz się podczas naszego szkolenia. Poruszymy kwestie: obawy przed zmianami, tym co sprawia, że nie potrafimy planować i często nie wierzymy w planowanie oraz dowiemy się jak stworzyć skuteczny plan działania i na jakie elementy w nim zwrócić szczególną uwagę aby dać sobie większe szanse na skuteczną realizację.

 

PROPONOWANE FORMY EDUKACYJNE:

studia licencjackie w specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi

studia magisterskie na kierunku Zarządzanie

 

Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 12 września 2021 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 77 435 12 54 w. 22 na formularzu.

 

Zapisy i informacje:
Marta Ułasiewicz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 24 lub tel. kom. 721 860 739

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem