fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Marketing/ekonomia

 

ECES Vademecum zaprasza wszystkich chętnych do udziału w dniach od 18-09-2021 do 25-09-2021 w  Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń Vademecum. Inicjatywa ta powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone będą on-line w formie webinariów i opierać się będą przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, na życzenie uczestnika ECES Vademecum wystawi certyfikaty uczestnictwa – do odbioru w siedzibie firmy w Nysie.

Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 12 września 2021 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 77 435 12 54 w. 22 na stosownym formularzu.

 

Proponowane tematy szkoleń z dziedziny marketing/ekonomia:

 

==> ==> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PDF - MARKETING/EKONOMIA <== <==

 

==> ==> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WORD - MARKETING/EKONOMIA <== <==

 

  • Procedura skutecznego doręczenia pism - czy jest tak prosta, jak się wydaje? Skutki wpływu pandemii na kwestie doręczeń dokumentów administracyjnych oraz pracowniczych – wykładowca Punicki Dawid
    23 DPwykładowca Punicki Dawid – Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo oraz studiów I i II stopnia z zakresu administracji publicznej. Czynny praktyk. Zawodowo związany z opolską Kancelarią Radców Prawnych. W przeszłości pracownik struktur administracyjnych. Członek samorządu zawodowego radców prawnych i aplikantów radcowskich. Posiada bogate doświadczenie z zakresu świadczenia pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz biznesowym z rozmaitych dziedzin prawa. Wieloletni wykładowca w zakresie prawa – szkolenie odbędzie się 18 września 2021 r. w godz. 15.00-16.30

Opis szkolenia: Zapewne każdy z nas co najmniej raz w swoim życiu spotkał się z koniecznością skutecznego nadania lub odbioru ważnego pisma. Pozornie kwestia wydaje się łatwa i oczywista, niemniej czy zawsze tak jest? Problem skutecznego doręczenia pisma narasta, gdy wykonujemy zadania w imieniu organu państwowego lub pracodawcy. Ogólnoświatowa pandemia wirusa SARS-COV-2 istotnie wpłynęła na rozmaite dziedziny życia, w tym także - co wiedzą nieliczni - na istotę doręczeń. Podczas szkolenia omówiona zostanie proceduralna kwestii doręczeń dokumentów w toku postępowań administracyjnych oraz pracowniczych w kontekście pandemicznych i postpandemicznych zmian.

 

PROPONOWANE FORMY EDUKACYJNE:

1. Szkoła Policealna w zawodach:

Pełna oferta edukacyjna bezpłatnej Szkoły Policealnej dla dorosłych dostępna TUTAJ

 

2. Studia podyplomowe ekonomiczne na kierunkach:

Pełna oferta edukacyjna studiów podyplomowych ekonomicznych dostępna TUTAJ

 

  • Bezpieczeństwo pracy w czasie pandemii – wykładowca Gorczyca Sylwester 
    24wykładowca Gorczyca Sylwester – Kierownik Oddziału Higieny Pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nysie, 16 letni staż pracy w służbach sanitarnych, specjalista BHP od ponad 10 lat. Na co dzień zajmuje się problematyką higieny pracy i chorób zawodowych, Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej. Wieloletni wykładowca przedmiotów związanych z BHP w ECES Vademecum – szkolenie odbędzie się 18 września 2021 r. w godz. 13.00-14.30

Opis szkolenia: Podczas szkolenia poruszone zostaną ogólne zasady bhp podczas pandemii. Zastanowimy się nad wprowadzonymi procedurami Covidowymi oraz omówimy ryzyko zawodowe, które jest związane z koronawirusem Sars Cov-2.

 

PROPONOWANE FORMY EDUKACYJNE:

1. Szkoła Policealna w zawodzie:

Pełna oferta edukacyjna bezpłatnej Szkoły Policealnej dla dorosłych dostępna TUTAJ

 

2. Studia podyplomowe ekonomiczne na kierunku:

Pełna oferta edukacyjna studiów podyplomowych ekonomicznych dostępna TUTAJ

 

  • Zawód influencer - łatwy zarobek czy ciężka praca? – wykładowca Węcka Kamila
    24 KWwykładowca Węcka Kamila - Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunkach Komunikacja Marketingowa i Public Swoje doświadczenie zdobyła pracując jako Specjalista ds. PR w Internecie dla producenta seriali, Producent reklam  w  domu  produkcyjnym  i  Specjalista Marketingu    w    agencji    marketingu    internetowego. Obecnie tworzy angażujące treści dla e-commerce branży fashion.  Brała  udział  w  koordynacji  i  promocji  projektu  edukacyjnego skierowanego do nauczycieli 'Lekcja Enter'. Wieloletni wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w zakresie marketingu, Public relations – szkolenie odbędzie się 25 września 2021 r. w godz. 11.00-12.30

Opis szkolenia: Podczas spotkania dowiesz się więcej o zawodzie influencera: jak budować swoją społeczność, na jakich kanałach działać oraz jak wygląda współpraca komercyjna między twórcą a marką. Czy praca barterowa jest w porządku? Czy łatwo zostać influencerem i odnieść sukces? Czy można na tym dobrze zarobić? Porozmawiamy o tym na szkoleniu, zapraszam!

 

PROPONOWANE FORMY EDUKACYJNE:

1. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

2. Szkoła Policealna w zawodzie Technik usług kosmetycznych

Pełna oferta edukacyjna bezpłatnej Szkoły Policealnej dla dorosłych dostępna TUTAJ

 

Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 12 września 2021 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 77 435 12 54 w. 22 na formularzu.

 

Zapisy i informacje:
Marta Ułasiewicz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 24 lub tel. kom. 721 860 739

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem