fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

TBS 2022

 
Szanowni Państwo,
Zapraszam na cykliczną imprezę PDN Vademecum „Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Vademecum”.
 
W tym roku będzie on trwał od 10-09-2022 do 16-09-2022. Gościem specjalnym Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Vademecum będzie – podobnie jak w poprzednim roku - Nauczyciel Roku 2019 - Zyta Czechowska - współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”, która wraz z Jolantą Majkowską - poprowadzi warsztat inaugurujący cykl bezpłatnych warsztatów Vademecum pod tytułem: „Jak wykorzystać długopisy 3D w edukacji i terapii uczniów zgodnie z kierunkami polityki oświatowej w kontekście laboratoriów przyszłości”.
 
Przykłady innych ciekawych tematów to: Zaburzenia łączone – strategie działania w pracy z dzieckiem z zaburzeniami łączonymi, Dylemat pracy domowej, Zabawy logopedyczne na wesoło, Rzućmy na to okiem- o sposobach komunikacji werbalnej uczniów z ASD, Pomysły na wykorzystanie TIK do aktywizacji uczniów, Jak radzić sobie z trudnym uczniem w szkole? itp.
 
Cała oferta na stronie www.vademecum.nysa.pl w zakładce Szkolenia oświatowe/szkolenia bezpłatne: https://vademecum.nysa.pl/tydzien-bezplatnych-szkolen.../
 
Wszystkie szkolenia prowadzone będą on-line w formie webinariów i opierać się będą przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum. Szkolenia są bezpłatne, jedynie płatne są symbolicznie zaświadczenia ukończenia szkolenia, które Vademecum wystawi na życzenie uczestnika szkolenia (proszę o zaznaczenie tego faktu na formularzu zgłoszeniowym). Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 08 września 2022 na stosownym elektronicznym formularzu (dostępnym na stronie www.vademecum.nysa.pl).
 
Zapraszam serdecznie
Bożena Węcka
 
Pani dyrektor

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem