Promocja zdrowia i odnowa biologiczna
Zapraszamy na studia podyplomowe
Centrum Studiów Podyplomowych w Nysie
Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej
w Instytucie Promocji Zdrowia
Kierunek: Promocja zdrowia i odnowa biologiczna
Rodzaj i czas trwania studiów: 2 semestry (200 godzin). Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń i zajęć praktycznych.
Adresaci: Absolwenci studiów wyższych licencjackich, inżynierskich lub studiów magisterskich, zainteresowani prowadzeniem odnowy biologicznej, pracą w klubach fitness, klubach sportowych, SPA oraz innych zakładach świadczących usługi z zakresu rehabilitacji i odnowy biologicznej, promocji i edukacji zdrowotnej.
Cel: Celem studiów jest wykształcenie kadry przygotowanej do samodzielnej pracy w ośrodkach odnowy biologicznej, ośrodkach SPA, klubach fitness. Studia dają solidne przygotowanie do prowadzenia edukacji zdrowotnej w mediach, zakładach pracy, szkołach, szpitalach.
Atuty studiów - dlaczego warto u nas studiować:
- Niskie czesne
- Zajęcia tylko w niedzielę (plan zajęć bez okienek)
- Dostępność dodatkowych materiałów poszerzających wiedzę na platformie internetowej WSTH
- Życzliwi wykładowcy – praktycy z danych dziedzin
- Wszystkie zajęcia w jednym budynku, w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych
- Strefy wypoczynkowe dla studentów (wewnętrzna i zewnętrzna)
- Wi-Fi dostępne dla studentów, sklepik
Cenimy Twój czas i pieniądze! Skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty!
Dane teleadresowe:
Centrum Studiów Podyplomowych WSTH w Nysie, ul. Poznańska 1
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- 77 409 04 58,
- 77 435 12 54 wew. 23
- 691 564 567