fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Galeria WOŚP 2018

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 już za nami ! Czas, więc na podsumowanie udziału w tym wydarzeniu !

Dnia 14 stycznia 2018 r. w Nyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości znajdującym się na ulicy Kościuszki 10 odbył się Dzień Otwarty na rzecz 26-ego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głównym celem tegorocznego finału WOŚP było pozyskanie środków finansowych „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Europejskie Centrum Edukacyjno Szkoleniowe Vademecum w Nysie również wzięło udział w tym wielkim wydarzeniu, włączając się w zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 rozpoczęła się równo o godzinie 14:00. Mieliśmy wielką przyjemność podczas tego wielkiego wydarzenia wystawić swoje własne stoisko z mnóstwem atrakcji i niespodzianek.

Specjalnie dla przybyłych gości przygotowaliśmy stanowisko, na którym wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnego badania o nazwie” DIAGNOSTYKA SKÓRY”, podczas którego uczestnicy badania m.in. dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo określić typ i rodzaj skóry, a także uzyskali informacje na temat doboru odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, których skóra potrzebuje. Badania te były wykonywane na najnowszym, specjalistycznym sprzęcie, który uczelnia zakupiła do NOWEJ PRACOWNI KOSMETYCZNEJ dla słuchaczy technika usług kosmetycznych. Cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, Panie śmiało ustawiały się w kolejce, aby móc tylko poddać się analizie diagnostyki skóry. Specjalistkami w dziedzinie kosmetologii, które prowadziły badania były Pani Jagoda Szybkowska i Pani Joanna Retek. Bardzo dziękujemy obu paniom, które w profesjonalny sposób udzielały informacji ale także to pod ich okiem na sprzęcie pracowały dziewczyny ze studium kosmetycznego.

Na naszym stoisku również w ramach naboru do NOWEGO Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych prowadzony był pokaz „Pierwszej Pomocy Przedmedycznej”. Podczas pokazu, każdy uczestnik nauczył się praktycznego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jaką powinien udzielić w występujących zagrożeniach życia. Chęć udziału uczestników na danym stoisku była bardzo duża, szczególnie u dzieci. Chętnie podchodzili i uczyli się ratować życie. Pokazu pierwszej pomocy przedmedycznej udzielał oraz prowadził nasz specjalista danej dziedziny Jerzy Kiełb.

Przedstawialiśmy również naszą najnowszą ofertę edukacyjną dotyczącą obecnie prowadzonego naboru letniego w naszej uczelni dotyczącą: szkoły policealnej, liceum ogólnokształcącego dla dorosłych, studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych.

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, każdy uczestnik po uzyskaniu wyczerpujących informacji otrzymał kolorowy balonik na pamiątkę, a także małą słodkość w formie uczelnianej krówki.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwy, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu organizowanym w naszym mieście. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli się wykazać wsparciem i pomocą w tak szczytnym celu. Dziękujemy Inkubatorowi Przedsiębiorczości w Nysie za ciepłe i miłe przyjęcie oraz za wspaniałą atmosferę.

A teraz kilka zdjęć z WOŚP 2018 !

 

1 Copy

2 Copy

3 Copy

4 Copy

5 Copy

6 Copy

7 Copy

8 Copy

9 Copy

10 Copy

11 Copy

12 Copy

13 Copy

14 Copy

15 Copy

16 Copy

17 Copy

18 Copy

19 Copy

20 Copy

21 Copy

 

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem