fbpx

M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji 2021 logo 400 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Dlaczego ECES Vademecum?

 

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum działa głównie na terenie województwa opolskiego i województw ościennych. Tworzą ją: Placówka Doskonalenia Nauczycieli, Szkoła Policealna dla dorosłych, Liceum dla dorosłych. Dodatkowo Vademecum współpracuje z 3 uczelniami wyższymi (WSTH w Podkowie Leśnej, GWSH w Katowicach, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej) w zakresie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych: pedagogicznych, ekonomicznych, promocji zdrowia. Jest także organizatorem kursów zawodowych, warsztatów, szkoleń z różnych dziedzin.

 

Nasze atuty:
• Prestiż instytucji szkoleniowej – wysoko notowana przez: jednostki samorządu terytorialnego, instytucje edukacyjne, odbiorców oferty edukacyjnej, wykładowców, partnerów

Wyróżnienia

- 5 październik 2018 r. - podziękowanie w formie kryształu okolicznościowego z okazji XX-lecia Powiatu Nyskiego za wzorową współpracę, okazaną pomoc i wspieranie Zarządu i Rady Powiatu w realizacji ich zadań,

- 1 wrzesień 2019 r. - Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum otrzymała akredytację Opolskiego Kuratora Oświaty,

- 5 marzec 2020 r. - uzyskanie 2 miejsca w mieście Nysa w zestawieniu „Orły Edukacji 2020"

- 9 marzec 2020 r. - otrzymanie wyróżnienia „Firma godna zaufania”

- 10 marzec 2021 r. - uzyskanie 1 miejsca w mieście Nysaw zestawieniu "Orły Edukacji 2021"

 

• Wysoka jakość kształcenia - zajęcia są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, praktyków oraz pracowników naukowych, posiadających także wiedzę praktyczną.

• Potencjał techniczny - tworzy przebudowany i zmodernizowany budynek mieszczący się w Nysie przy ul. Poznańskiej 1 składający się z trzech kondygnacji. Ze względu na lokalizację dojazd do ECES Vademecum jest ułatwiony. Teren obiektu jest ogrodzony i zagospodarowany. Wszystkie sale wykładowe posiadają projektory. Dodatkowo do dyspozycji uczestników są: biblioteka, szatnia, recepcja, toalety, kawiarenka, strefa rekreacyjna wewnętrzna i zewnętrzna oraz węzły sanitarne. W budynku jest dostępny Internet bezprzewodowy. Dodatkowo w budynku znajdują się pracownie przedmiotowe doskonale wyposażone do zajęć praktycznych: technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, asystent osoby starszej. Budynek dopełniają pomieszczenia dla administracji.

 

• Potencjał społeczny - wynika z wieloletniej działalności ECES Vademecum na niwie edukacyjnej. Współpraca z 3 uczelniami wyższymi oraz własne firmy edukacyjne są potężnym orędziem na drodze zaspokajania potrzeb edukacyjnych województwa opolskiego i województw ościennych. Oferta edukacyjna oferowana przez ECES Vademecum skierowana jest do osób w każdym wieku. Wiodącą działalnością ECES Vademecum jest działalność edukacyjna prowadzona na szeroką skalę na rzecz doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych oraz pracowników samorządów terytorialnych zarządzających oświatą w zakresie wiedzy i umiejętności zgodnych z założeniami zreformowanego systemu oświaty.

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem