M E N U

Social Media

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl, tel. 77 435 12 54

 

Formularz kontaktowy >

Wyróżnienia

       edukacji logo 2020 200 akredytacja KO

 

                  Logo regular 2020

Bezpłatne rady pedagogiczne

 

 NABÓR ZAKOŃCZONY!!

 

Instytut Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie filia w Nysie, wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym polskich nauczycieli, kieruje do Państwa innowacyjną propozycję poprowadzenia bezpłatnych szkoleń rad pedagogicznych za pomocą webinarium, uwzględniających tematykę wynikającą z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021, jak i tematykę wynikającą z diagnozy potrzeb szkoleniowych poszczególnych placówek oświatowych.  

O dokładnym terminie webinarium poinformujemy po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia. Nie ma możliwości wyboru terminu – są to webinaria ogólnopolskie zakończone certyfikatem dla każdego uczestnika.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru jednego z poniższych tematów szkolenia. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go w terminie do 30.09.2020 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Rady pedagogiczne będą realizowane w okresie od 01.10.2020 r. do 10.12.2020 r.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą płatnych Szkoleniowych Rad pedagogicznych LINK – realizowane on-line lub stacjonarnie na zlecenie Szkoły-Placówki.

 

 

TEMATYKA RAD PEDAGOGICZNYCH – PRZEDSZKOLE

TEMATYKA RAD PEDAGOGICZNYCH – SZKOŁA PODSTAWOWA

TEMATYKA RAD PEDAGOGICZNYCH – SZKOŁA PONADPODSTAWOWA

 

Kontakt:
mgr Magdalena Gromala
Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Vademecum"
- 691 564 567
- 77 409 04 59
- 77 435 12 54 wew. 24
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem