M E N U

Centrum Edukacyjne tworzą:

Baner 2

Pełna oferta ECES "Vademecum" TUTAJ

 

Baner1

Pełna oferta PDN "Vademecum" TUTAJ

 

Baner 32

Pełna oferta ECN "Vademecum" TUTAJ

 

KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1

48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl

tel. 77 435 12 54

 

 

Formularz kontaktowy >

Bezpłatna Szkoła Policealna

Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące

Menu główne

Szkolenie Karta Nauczyciela 25.05.2018

 

 

 

Zapraszamy 25.05.2018 r. na szkolenie:


„Karta Nauczyciela w 2018 r. - sytuacja prawna nauczyciela i dyrektora szkoły
w świetle projektowanych zmian”

które zawiera w sobie 3 ważne bloki tematyczne

 

W programie:
1. Wynagrodzenie za pracę i dodatki do wynagrodzenia (zasiłek na zagospodarowanie, dodatek mieszkaniowy, wiejski);

2. Rozliczanie czasu pracy nauczyciela po zmianach;

3. Urlop nauczyciela i uprawnienia wychowawcze.

 

Dzięki szkoleniu zarówno nauczyciele jak i dyrektorzy mogą poznać projektowane zmiany, przewidziane w ustawie o finansowaniu zadań oświatowych z uwzględnieniem przepisów przejściowych, co pozwoli im świadomie zaplanować i podejmować decyzje dotyczące swoich uprawnień

 

Szkolenie otwarte: koszt szkolenia przy zapisie do 15 maja 2018 r. wynosi jedynie 249 zł brutto*.

*Po tym terminie cena szkolenia wyniesie 299 zł (50 zł dofinansowuje PDN Vademecum)

 

Miejsce szkolenia: Placówka Doskonalenia Nauczycieli „Vademecum” ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

 

Wykładowca: adwokat, wykładowca i trener. W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Od 11 lat specjalizuje się w prawie oświatowym prowadząc obsługę prawną Związku Nauczycielstwa Polskiego na południu Polski. Prowadzi szkolenia warsztatowe związane z prawem pracy oraz prawem oświatowym dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli.

 

Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują materiały szkoleniowe oraz Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

 

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu można dokonać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem 77 435 12 54 w. 22 lub osobiście w Placówce – 48-300 Nysa, ul. Poznańska 1.

 

 

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

 

 

Dane teleadresowe:

  • Koordynator: Anna Kornecka
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 77 435 12 54 w. 24; 691 564 567

 

 

 

Galeria EDN 24.03.2018

 

Za nami już czwarta edycja EUROPEJSKIEGO DNIA NAUKI połączonego z cyklem bezpłatnych warsztatów.

 

Działo się i to bardzo dużo. Odwiedziło nas w tym dniu blisko około 700 osób. Wzięli oni udział w warsztatach z różnych, ciekawych dziedzin. Były warsztaty z: przedsiębiorczości, ekonomii, komunikacji marketingowej, samoobrony, kosmetologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, mediów, florystyki, zarządzania – szkoła/firma/samorząd, a także z rozwoju osobistego.

 

Uczestnicy warsztatów nauczyli się wielu ciekawych rzeczy, m.in. jak tworzyć wiosenne dekoracje z wykorzystaniem dostępnych artykułów, jak bronić się przed atakiem nieprzyjaciela, jak radzić sobie ze stresem, oraz jak dbać poprawnie o swoją skórę – zabiegi pielęgnacyjne, a także uczestniczyli w warsztacie na temat diagnostyki włosa na specjalistycznym sprzęcie oraz wzięli udział w bezpłatnych konsultacjach w sprawie doboru fryzury.

 

Główną atrakcją IV Europejskiego Dnia Nauki był warsztat BARISTYCZNY – mistrzowski pokaz parzenia kawy na różne sposoby i za pomocą różnych technik prowadzony był przez samego mistrza - baristę pana Ryszarda Kuczerę – właściciela firmy Open Event z Kędzierzyna Koźla. Każdy uczestnik warsztatów mógł również podczas przerw między warsztatami wziąć udział w mistrzowskim pokazie parzenia kawy po irlandzku z udziałem ognia.

 

Jedno jest pewne, zadowolenie uczestników warsztatów było olbrzymie. Każdy w przerwie biegał i sprawdzał czy aby nie ma jakiegoś jeszcze wolnego miejsca na późniejszym warsztacie. Ale niestety wolnych miejsc już nie było. Obiecaliśmy sobie, że we wrześniu odbędzie się piąta już edycja EDN. Czy będzie inna? na pewno, ale jedno jest pewne nowych pomysłów i atrakcji nie zabraknie.

 

Poniżej zdjęcia z IV edycji EDN.

 

01 Copy

02 Copy

03 Copy

04 Copy

05 Copy

06 Copy

07 Copy

08 Copy

09 Copy

10 Copy

11 Copy

12 Copy

13 Copy

14 Copy

15 Copy

16 Copy

17 Copy

18 Copy

19 Copy

20 Copy

21 Copy

22 Copy

23 Copy

24 Copy

25 Copy

26 Copy

27 Copy

28 Copy

29 Copy

30 Copy

31 Copy

32 Copy

33 Copy

34 Copy

35 Copy

36 Copy

37 Copy

38 Copy

39 Copy

40 Copy

41 Copy

Galeria WOŚP 2018

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 już za nami ! Czas, więc na podsumowanie udziału w tym wydarzeniu !

Dnia 14 stycznia 2018 r. w Nyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości znajdującym się na ulicy Kościuszki 10 odbył się Dzień Otwarty na rzecz 26-ego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głównym celem tegorocznego finału WOŚP było pozyskanie środków finansowych „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Europejskie Centrum Edukacyjno Szkoleniowe Vademecum w Nysie również wzięło udział w tym wielkim wydarzeniu, włączając się w zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 rozpoczęła się równo o godzinie 14:00. Mieliśmy wielką przyjemność podczas tego wielkiego wydarzenia wystawić swoje własne stoisko z mnóstwem atrakcji i niespodzianek.

Specjalnie dla przybyłych gości przygotowaliśmy stanowisko, na którym wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnego badania o nazwie” DIAGNOSTYKA SKÓRY”, podczas którego uczestnicy badania m.in. dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo określić typ i rodzaj skóry, a także uzyskali informacje na temat doboru odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, których skóra potrzebuje. Badania te były wykonywane na najnowszym, specjalistycznym sprzęcie, który uczelnia zakupiła do NOWEJ PRACOWNI KOSMETYCZNEJ dla słuchaczy technika usług kosmetycznych. Cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, Panie śmiało ustawiały się w kolejce, aby móc tylko poddać się analizie diagnostyki skóry. Specjalistkami w dziedzinie kosmetologii, które prowadziły badania były Pani Jagoda Szybkowska i Pani Joanna Retek. Bardzo dziękujemy obu paniom, które w profesjonalny sposób udzielały informacji ale także to pod ich okiem na sprzęcie pracowały dziewczyny ze studium kosmetycznego.

Na naszym stoisku również w ramach naboru do NOWEGO Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych prowadzony był pokaz „Pierwszej Pomocy Przedmedycznej”. Podczas pokazu, każdy uczestnik nauczył się praktycznego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jaką powinien udzielić w występujących zagrożeniach życia. Chęć udziału uczestników na danym stoisku była bardzo duża, szczególnie u dzieci. Chętnie podchodzili i uczyli się ratować życie. Pokazu pierwszej pomocy przedmedycznej udzielał oraz prowadził nasz specjalista danej dziedziny Jerzy Kiełb.

Przedstawialiśmy również naszą najnowszą ofertę edukacyjną dotyczącą obecnie prowadzonego naboru letniego w naszej uczelni dotyczącą: szkoły policealnej, liceum ogólnokształcącego dla dorosłych, studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych.

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, każdy uczestnik po uzyskaniu wyczerpujących informacji otrzymał kolorowy balonik na pamiątkę, a także małą słodkość w formie uczelnianej krówki.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwy, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu organizowanym w naszym mieście. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli się wykazać wsparciem i pomocą w tak szczytnym celu. Dziękujemy Inkubatorowi Przedsiębiorczości w Nysie za ciepłe i miłe przyjęcie oraz za wspaniałą atmosferę.

A teraz kilka zdjęć z WOŚP 2018 !

 

1 Copy

2 Copy

3 Copy

4 Copy

5 Copy

6 Copy

7 Copy

8 Copy

9 Copy

10 Copy

11 Copy

12 Copy

13 Copy

14 Copy

15 Copy

16 Copy

17 Copy

18 Copy

19 Copy

20 Copy

21 Copy

 

Szkolenie Karta Nauczyciela

 

Szkolenie bezpłatne:
„Karta Nauczyciela w 2018 r. - sytuacja prawna nauczyciela i dyrektora szkoły w świetle projektowanych zmian”

 

 

Zapraszamy serdecznie Dyrektorów/Zastępców Dyrektora na szkolenie, które jest u nas szczególnie doceniane przez kadrę kierowniczą placówek oświatowych i szkół. Szkolenie poprowadzi ponownie wysokiej klasy specjalista – adwokat, Tomasz Kędra, który od 12 lat specjalizuje się w prawie oświatowym prowadząc obsługę prawną Związku Nauczycielstwa Polskiego na południu Polski, ceniony przede wszystkim za walor praktyczny prowadzonych szkoleń. Szkolenie odbędzie się w dniu 24 marca 2018 r. w godzinach od 9:00-12:30 z przerwą kawową.

 

Temat szkolenia:

„Karta Nauczyciela w 2018 r. - sytuacja prawna nauczyciela i dyrektora szkoły w świetle projektowanych zmian”

 

Zakres tematyczny:
1. urlop dla poratowania zdrowia (przesłanki, procedura, odwołania);
2. urlop dyrektora i wicedyrektora;
3. awans zawodowy - omówienie zmian

Dzięki szkoleniu dyrektorzy mogą poznać projektowane zmiany, przewidziane w ustawie o finansowaniu zadań oświatowych z uwzględnieniem przepisów przejściowych, co pozwoli im świadomie zaplanować i podejmować decyzje dotyczące swoich uprawnień

 

 

Koszt szkolenia:
• przesyłając zgłoszenie na szkolenie do dnia 28 lutego 2018– Bezpłatne (dla 1 osoby z 1 placówki oświatowej).
• Dla każdej następnej osoby oraz osób zgłoszonych po 28 lutym koszt szkolenia wynosi 350 zł brutto od osoby.

 

Ilość miejsc ograniczona

 

Formularz zgłoszeniowy WORD   PDF

 

Dane teleadresowe:
Koordynator: Anna Kornecka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 24; 691 564 567

Mikołaj 2017

 

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

Dnia 3 grudnia 2017 r. do naszej uczelni zawitał święty Mikołaj :-) Wygląda na to, że wszyscy byli grzeczni, ponieważ otrzymali do Mikołaja prezenty :-) Mamy nadzieję, że za rok święty Mikołaj również nas odwiedzi :-)

 

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem