KONTAKT

Centrum Edukacyjne

ul. Poznańska 1

48-300 Nysa

dos@poznanska.nysa.pl

tel. 77 435 12 54

 

 

Formularz kontaktowy >

Bezpłatna Szkoła Policealna

Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące

EDN 23.09.2017

 

 

Dnia 23 września 2017 r. od godziny 9.00-17.00 zapraszamy na trzecią już edycję

EUROPEJSKIEGO DNIA NAUKI

 

połączonego z CYKLEM BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW z następujących dziedzin:

  • Komunikacji marketingowej, Coachingu, Zagrożeń współczesnego świata,
  • Turystyki, Pedagogiki ogólnej, Pedagogiki specjalnej, Cyberprzemocy,
  • Sprawności ruchowej, Florystyki, Techniki Decoupage, pierwszej pomocy

 

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i mają za zadanie zapoznać Państwa z ofertą edukacyjną naszego Centrum a także z kadrą wykładowców.  Skierowane są do różnych grup społecznych i do nauczycieli, i do przedstawicieli biznesu, pracowników administracji,  służby zdrowia i wielu innych. Na pewno wiele interesujących tematów znajdzie tez młodzież. Jedyne ograniczenie to ukończony 16 rok życia  oraz rozpoczęta lub ukończona szkoła średnia.

 

Jeżeli ktoś chciałby znaleźć sobie nowe hobby to zapraszamy na warsztaty „Jesienne kule”, gdzie  Elżbieta Bień  nauczy tworzyć jesienne dekoracje z wykorzystaniem dostępnych artykułów,zapozna z nowymi technikami układania kompozycji. Chętni zaznajomienia się z techniką decoupage’u znajdą warsztaty jakie poprowadzi Paulina Bukowska. W czasie ich trwania  zgłębią tajniki tworzenia dekoracji w stylu decoupage, shabby. A może ktoś chce przenieść się choć na chwilę do Andaluzji? Nic trudnego. Pomoże mu w tym Monika Kamińska – malarka, prof. UO, która Hiszpanię zwiedziła wzdłuż i wszerz.Przybliży nam atrakcje turystyczne, kulturę oraz sztukę tego pieknego zakątka Europy.

 

Nie bardzo wierzysz w siebie i swoje możliwości? Możesz wziąć udział w warsztatach coachingowych. Katarzyna Grygorowicz nauczy jak radzić sobie ze stresem. Gdybyś miał jeszcze wątpliwości to pod okiem Elżbiety Gabis odbędziesz „Trening pamięci, sprawności i umiejętności poznawczych”. Co to jest szczęście?, jak zdiagnozować, co tak naprawdę cię uszczęśliwia ? Na te pytania odpowie Dr Anna Nitkiewicz-Jankowska. na warsztatach „Co zrobić aby być szczęśliwym?”. Nie czujesz się bezpiecznie wieczorami? Daniel Lewandowski na swoim warsztacie „Samoobrona – pierwsze 5 sekund” wprowadzi Cię w tajniki samoobrony.. a Jurek Kiełb nauczy Cię jak w razie potrzeby udzielić pierwszej pomocy.

 

Oczywiście III Europejski Dzień Nauki to także warsztaty stricte naukowe. W arkana komunikacji marketingowej wprowadzi wszystkich uczestników warsztatów Kamila Węcka. Poprowadzi ona praktyczny warsztat  „Zarządzanie kryzysem wizerunkowym, czyli co zrobić, gdy twojej firmie przydaży się „wtopa””. Artur Pieczarka poprowadzi warsztat „Promocja i współpraca z mediami”.


Olbrzymi blok zajęć warsztatowych jest dedykowany nauczycielom. Są warsztaty z zakresu pedagogiki specjalnej a także pedagogiki ogólnej. W ramach pedagogiki ogólnej mamy warsztaty: „Gry i zabawy integrujące grupę w czasie wyjazdu i pobytu turystycznego” poprowadzony przez Barbarę Maroszek, „Jak budować dobre relacje rodzic-uczeń-nauczyciel” poprowadzony przez Elżbietę Jurkiewicz, „Wczesna diagnostyka i profilaktyka logopedyczna” poprowadzony przez Justynę Lewandowską, "Jesienne granie – zabawy muzyczne dla dzieci" poprowadzony przez Joannę Mochnacz, "Wybrane tańce i zabawy ludowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” poprowadzony przez Roberta Woźniaka. Z zagrożeniami cyberprzemocy zapozna uczestników warsztatu: „Wylogowani-agresja w sieci” Piotr Osiadły.

 

W ramach pedagogiki specjalnej mamy warsztaty: „Elementy integracji sensorycznej w terapii dziecka z całościowymi zaburzeniami ze spectrum autyzmu” poprowadzony przez  Elżbietę Jaskólską, „Zmyślne ruchy, które rozwijają umysł-czyli o metodzie Dennisona...” poprowadzony przez Marzenę Kulpę, "Pierwsze symptomy autyzmu- ścieżka diagnostyczna i organizacja pracy”  poprowadzony przez Grzegorza Gosa, „IDEA CARLA ORFFA –formy aktywności twórczej dzieci niepełnosprawnych z zaburzeniami emocjonalnymi”  poprowadzony przez Marzenę Wajdę.

 

 

Szczegółowy wykaz warsztatów wraz opisem TUTAJ

 

Harmonogram warsztatów TUTAJ

 

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

 

Stan wolnych miejsc na dzień 13.09.2017 r. TUTAJ

 

 

Kontakt:

  • 77 435 12 54 wew. 23,
  • tel. kom. 721 860 739

 

Plakat EDN 2017

 

 

 

Ta strona używa Plików Cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce Plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem